![Öne çıkan görsel](/Storage/kimyamuh/Uploads/1974b7710ed8de52333a6f03cd04b7e8.gif)
TSE Başkanı Sn. Hulusi Şentürk 3 Ekim 2012 çarşamba günü saat 16:00' da ESOGÜ Kongre Merkezinde"Üniversite Sanayi işbirliğinde TSE nin rolü ve önemi" konulu konuşma yapmıştır.
Bu seminerde Bölümümüz öğrencilerine staj imkanı sunarak eğitime katkı yapan ilimizdeki 4 kurumun (Çimsa A.Ş., Eskim A.Ş, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Eskişehir Şeker Fabrikası, ve Terrako A.Ş) temsilcilerine teşekkür belgeleri verilmiştir.